Sivas Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Rektör Yıldız: “Teknokent Ar-Ge yazılım üssü olma yolunda emin adımlarla ilerliyor”

CUMHURİYET TEKNOKENT’TE GERÇEKLEŞTİRİLEN FAALİYETLERİN VE GÜNDEMDEKİ MADDELERİN GÖRÜŞÜLDÜĞÜ YILIN SON YÖNETİM KURULU TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Rektör Yıldız: “Teknokent Ar-Ge yazılım üssü olma yolunda emin adımlarla ilerliyor”
114 views
04 Ocak 2021 - 12:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Cumhuriyet Teknokent’te gerçekleştirilen faaliyetlerin ve gündemdeki maddelerin görüşüldüğü yılın son yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan Rektör Alim Yıldız, “Ar-Ge yazılım üssü olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Cumhuriyet Teknokent hem sanayicilerimiz hem de akademisyenlerimiz için çok önemli bir merkez” dedi.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Cumhuriyet Teknokent’te yılın son yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız başkanlık etti. Cumhuriyet Teknokent Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıya Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Kul, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Altun, Sivas Belediye Başkan V. Turan Topgül, Doç. Dr. Uğur Tutar ve Cumhuriyet Teknokent Genel Müdürü Doç. Dr. Serdar Mercan katılım gösterdi. Toplantıda, sürekli gelişen üreten bir Ar-Ge yazılım üssü olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Cumhuriyet Teknokent’in faaliyetleri ve gündemdeki maddeler görüşülüp karara bağlandı.

Akademisyenler için önemli bir merkez

Rektör Yıldız, Cumhuriyet Teknokent’in önemli çalışmalara imza attığını ve akademisyenler için önemli bir merkez olduğunu belirterek, “Ar-Ge yazılım üssü olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Cumhuriyet Teknokent hem sanayicilerimiz hem de akademisyenlerimiz için çok önemli bir merkez. Akademisyenlerimizin yaptığı bilimsel çalışmaların ürüne dönüşmesi açısından Cumhuriyet Teknokent’in son derece önemli görevi var. Cumhuriyet Teknokent çalışmalarına inşallah 2021’de üstüne koyarak devam edecek. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.