Sivas Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

STSO üye kimlik ve avantaj kartını hayata geçirdi

SİVAS TİCARET VE SANAYİ ODASI (STSO), ÜYELERİNE İLETİŞİMDEN LOJİSTİĞE, KONAKLAMADAN AKARYAKITA BİRÇOK ALANDA ÖNEMLİ ORANLARDA İNDİRİM SAĞLAYACAK OLAN STSO ÜYE KİMLİK VE AVANTAJ KARTINI HAYATA GEÇİRDİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
STSO üye kimlik ve avantaj kartını hayata geçirdi
96 views
04 Şubat 2021 - 14:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO), üyelerine iletişimden lojistiğe, konaklamadan akaryakıta birçok alanda önemli oranlarda indirim sağlayacak olan STSO Üye Kimlik ve Avantaj Kartını hayata geçirdi. STSO, üyelerine sunduğu yenilikçi anlayışa bir yenisini daha ekledi. Oda üyeleri, kendilerine verilecek olan STSO Üye Kimlik ve Avantaj Kartı ile eğitimden sağlığa, ulaşımdan konaklamaya, gıdadan akaryakıta farklı sektörde bulunan anlaşmalı işyerlerinde indirimlerinden faydalanabilecek.

“Ücretsiz olarak verilecek”

STSO Üye Kimlik ve Avantaj Kartı tanıtan Sivas TSO Başkanı Mustafa Eken, “Sivas Ticaret ve Sanayi Odası olarak hizmetlerimize bir yenisini daha ekliyoruz. Bugün itibari ile başlatmış olduğumuz kampanyayla öncelikle üyelerimiz, odamıza başvuru yaparak bu kimlik kartlarından alacaklar. Bu kimlik kartları şirket sahiplerine ve yetkililerine başvuru yapılması halinde ücretsiz olarak verilecektir. Üyelerimiz, bu kart ile hem Odamız üyesi olduklarını belgeleyecek hem de indirim avantajlarından faydalanabilecekler” dedi.

“Avantajlar sağlayacak”

Kampanya içerisine dahil olan STSO üyesi işyerlerinin, diğer üyelere yönelik indirim avantajları sağlayacağını ifade eden Başkan Eken, “Kartlar üyelerimiz tarafından alındıktan sonra da yine üyelerimizin odamızla yapacağı protokolle indirim anlaşmaları yapılacaktır. Bu indirimler de odamızın vermiş olduğu kartlarla üyelerimize avantajlar sağlayacaktır. Bugün itibariyle yapmış olduğumuz bu kampanya, odamızla anlaşma yapan tüm üyelerimizi kapsayacaktır. Yapılan indirim anlaşmaları odamızın sayfasından yayınlanacaktır. Hangi firma, ne kadar indirim oranı var ise bunu web sitemizden görebilecek. Bu kart sahibi üyelerimizde, o firmalardan indirimle alışveriş yapacaktır” şeklinde konuştu.

Başkan Eken, “Güçlü Temsil, Yenilikçi” vizyonuyla hazırlanan avantaj kartın, gelen talep ve önerilerle birlikte yeni hizmetlerin de eklenmesiyle, daha büyük ve verimli bir yapıya kavuşacağını belirterek, “Bu kampanyanın öncelikle üyelerimize, şehrimize, esnaflarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Sivas Ticaret ve Sanayi Odası olarak görevimiz, her zaman ilkleri yapmaktır. Bizde ilkleri yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.