Sivas Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ağaç dallarına astığı notlarda dikkat çekti

SİVAS’TA DUYARLI BİR VATANDAŞ AĞAÇ KÖKLERİNE ATILAN İZMARİTLERE DİKKAT ÇEKMEK İÇİN KENTİN İŞLEK CADDELERİNDEN BİRİSİNDE AĞAÇLARIN DALLARINA , “İZMARİTE DEĞİL, SUYA VE SEVGİYE İHTİYACIM VAR” YAZAN NOTLAR ASTI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Ağaç dallarına astığı notlarda dikkat çekti
125 views
29 Temmuz 2020 - 14:06
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sivas’ta duyarlı bir vatandaş ağaç köklerine atılan izmaritlere dikkat çekmek için ağaç dallarına “İzmarite değil, suya ve sevgiye ihtiyacım var” yazan notlar astı.

Sivas’ta bir kişi, kent merkezi Hoca Ahmet Yesevi Caddesi üzerinde bulunan ağaçların köklerine atılan izmaritlere dikkat çekmek için ilginç bir şey yaptı. Kimliği bilinmeyen duyarlı vatandaş ağaç dallarına, “İzmarite değil, suya ve sevgiye ihtiyacım var” şeklindeki notlar astı. Cadde üzerinde iş yerleri bulunan esnaflar ve vatandaşlar ise sabah saatlerinde ağaç dallarına asılı notlarla karşılaştı. Duyarlı vatandaşın ağaç dallarına astığı notlara ve ağaçların üzerine astığı izmarit kaplarına rağmen vatandaşların izmaritlerine ağaç köklerine atmaya devam etmesiyse dikkat çekti.

“İlk gördüğümde şaşırdım”

Cadde üzerinde iş yeri bulunan Safa Sübütay, ağaç dallarına asılmış notları gördüğünde şaşırdığı belirterek “Sabah geldiğimizde cadde üzerindeki 4 ağaçta da bu şekilde yazı ve üzerlerinde kutularla karşılaştık. Ağaçların köklerine izmarit atılmamasına dikkat çekmek istemiş çünkü ağaçların kökleri izmaritle doluyor. Hangi vatandaş yaptıysa gerçekten teşekkür ederiz. Asılan notlarda ‘İzmarite değil, suya ve sevgiye ihtiyacım var’ yazmışlar. Çok da güzel olmuş. İlk gördüğümde kesinlikle şaşırdım, insanların inatla hala izmaritleri ağaç diplerine atmasıysa hiç hoş değil“ dedi.

Ağaç dallarına asılmış notları gören vatandaşlar ise duyarlı vatandaşın yaptığından dolayı memnun olduklarını belirterek vatandaşların ağaç köklerine izmarit atmalarına tepki gösterdiler.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.