Sivas Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

ADEM’den belde öğrencilerine 3 bin kitap

SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ ÖĞRENCİ KULÜPLERİNDEN AKADEMİK DÜŞÜNCE VE MEDENİYET TOPLULUĞU (ADEM), YILDIZ BELDESİ’NDE YER ALAN OKULLARA 3 BİN KİTAP DAĞITIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
ADEM’den belde öğrencilerine 3 bin kitap
75 views
22 Haziran 2021 - 16:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğrenci kulüplerinden Akademik Düşünce ve Medeniyet Topluluğu (ADEM), Yıldız Beldesi’nde yer alan okullara 3 bin kitap dağıtımı gerçekleştirildi.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi akademik danışmanlığı İlahiyat Fakültesi öğretim üyelerinden Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kayapınar’ın yaptığı ‘ADEM’, eğitim ve sosyal faaliyetlerini sosyal medyadan yürütmeye devam ederken, başlatmış olduğu kitap kampanyası kapsamında toplanılan 3 bin kitabı üyeleri vasıtasıyla Yıldız Beldesi’nde yer alan okullara hediye etti. Dr. Öğr. Üyesi Kayapınar ve ADEM Başkanı Merve Çelik önderliğinde, kulüp üyeleri kitapları öğrencilerin seviyelerine göre ayırarak İsmet Yılmaz Çok Programlı Lisesi, Yıldız İmam-Hatip Ortaokulu ve Yıldız İlkokulu idarecilerine teslim etti.

Teslim töreninde konuşan Dr. Öğr. Üyesi Kayapınar, “Sivas halkına ve Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden kampanyamıza destek veren kitap dostlarına verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum ”dedi.

İsmet Yılmaz Çok Programlı Lisesi Müdürü Ercan Özer ise, “Böyle bir projenin paydaşı olmaktan dolayı çok mutluyuz. ADEM’in bu anlamlı kampanyada beldemizi ve özellikle okulumuzu seçmesi amaçlarının ne kadar yüce olduğunu ifade etmesi bakımından önemlidir. Şükranlarımı sunuyorum.” İfadesini kullandı.

ADEM Başkanı Merve Çelik de “Öğrenci kardeşlerimize yardımcı olabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün onlara sadece kitap getirmedik, kendilerine üniversite kazanmayı hayal ettirecek çabayı da getirdik” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.